February 26, 2024

3 me 0/ Kukësi fitore të lehtë ndaj Teutës

1 min read

Mbyllet takimi në stadiumin “Elbasan Arena”.

Skuadra jonë ka fituar me rezultatin 3-0, falë dy golave të Cooper dhe golit të Vesel Limaj.

Ekipi ynë mban vendin e dytë ne klasifikim me 4 pikë më pak se Tirana e vendit të parë, teksa ndeshja e radhës luhet ndaj Teutës për Kupën ndaj Teutës.

Gëzim Krasniqi u largua me karton të kuq pak minuta para fundit.

Në kampionat, ndeshja e radhës është ndaj Vllaznisë.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *