• April 21, 2024 12:20 pm

3 me 0/ Kukësi një humbje turpëruese ndaj Laçit

Feb 20, 2022

Laçi i shënoi Kukësit 3 gola, duke marrë kështu fitoren e 5-të radhazi.

Një fitore që shikon kurbinasit vetëm 3 pikë Tiranës dhe në ndeshjen e radhës do të përballen së bashku, ku bardheblutë rrezikojnë të humbin vendin e parë.

Golat për kurbinasit i shënuan Malota në minutën e 8-të, Akinyemi 41-të dhe goli i tretë do të vinte në minutat shtesë të takimit nga Zylfiu.

Verilindorët e Longos nuk mundën të bënin asgjë përballë ‘furisë’ së djemve të Mirel Josës të cilët vazhdojnë rrugëtimin e tyre të sigurtë në Abissnet Superiore.

By admin

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *