Aeroporti i Kukësit, Spaho: Rama di vetëm të mashtrojë

Nënkryetari i PD-së, Edmond Spaho, ka postuar pamje nga aeroporti i Kukësit, ku menjëherë pas ikjes së Ramës sot, u larguan edhe mjetet e rënda.

‘Edi Rama e bën gjithçka për propagandë dhe për të mashtruar njerëzit.

Pas përrallave të dala boje me mijëra vende pune sot në Kukës, në vendin ku duhet të ishte ngritur aeroporti, askush nuk punon. Makineritë kanë ndaluar punën, sapo ka ikur mjeshtri i mashtrimeve.

Edi Rama nuk di të punojë. Ai di vetëm të vjedhë dhe të mashtrojë!’

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Next Post

Lumjanët, hasjanët dhe gjakovarët duhet të mbajnë 2 pasaporta-Nga Admir Sinamati

Sun Nov 1 , 2020
(Duke marrë shkas nga debati per dhënien/mosdhënien e shtetësisë nga presidenti…) Kur u u vendosën kufijtë e Shqipërisë së sotme nga Konferenca e Ambasadorëve në Londër (29 Korrik 1913), përveç ndarjes brutale dhe të padrejtë të trojeve shiptare, kufiri u vendos mespërmes krahinave të caktuara shqiptare duke bërë edhe ndarjen […]