Aksident i rëndë në Rrugën e Kombit, 1 i vdekur

Aksident i rende ne Rrugen e Kombit, ne afersi te qytetit te Rreshenit.

Sipas burimeve nga aksi denti ka nderruar jete nje person.

Ende nuk dihen shkaqet e aksidentit ndersa policia dhe ambulanca jane nisur ne vendin e ngjarjes.

Trupi i viktimes ka qendruar per rreth 30 min ne makine pas perplasjes se forte. Vetem rreth ores 20.00 kane arritur ta nxjerrin mga makina.

Viktima ende nuk eshte identifikuar ndersa po udhetonte i vetem ne automjetin e tij.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Next Post

Shqipnia ka nevojë për një ‘revolucion’ si modeli i Kosovës-Nga Sokol Kolgjini

Sat Feb 27 , 2021
Shqipnia ka nevojë për një ‘revolucion’ si modeli i Kosovës. Fatkeqsia asht se ne nuk jemi gati për kët. Sot, të vije në konsiderim fitorja e mandatit të tretë për qeverinë aktuale, pas tetë vitesh abuzimi me interesat kombëtare, keq-qeverisje, keq-administrim, tallje, injorim e gjithçka tjetër të keqe për kët […]