Aksident i rëndë në Rrugën e Kombit

Një aksident i rëndë ka ndodhur në Rrugën e Kombit.

Dy automjete janë përplasur me njëra- tjetrën në afërsi të Fanit, në Mirdite.

Nga përplasja e dy makinave raportohet për persona të plagosur.

Mjetet e përplasura janë një Audi Q7 me targa angleze dhe një Wolksvage Passat me targa të Kosovës.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Next Post

211 gjoba dhe dy të arrestuar në Kukës nga Policia Rrugore

Tue Jun 8 , 2021
Policia Rrugore e Kukësit ka patrulluar akset rrugore interurbane, urbane dhe rurale, për të evidentuar dhe ndëshkuar shkelësit e Kodit Rrugor, me qëllim parandalimin e aksidenteve dhe rritjen e parametrave të sigurisë rrugore. Kontrollet me patrulla të lëvizshme, duke përdorur dronin për kontrollin e rrugës, me fokus shpejtësinë tej normave […]