Aksident në hyrje të Rrugës së Kombit

Një aksident i rëndë ka ndodhur në rrugën e Kombi mëngjesin e sotëm.

Mësohet se aksidenti ka ndodhur pranë kryqëzimit të Burrelit, ku një autobot është përplasur me një makinë.

Sipas burimeve në vendin e ngjarjes raportohet për të plagosur.

Si pasojë e përplasjes së fortë, makina ka përfunduar disa metra jashtë rruge.

Ndërkohë policia dhe grupi hetimor po punon për zbardhjen e plotë të rrethanave të këtij aksidenti.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Next Post

Fjolla Morina është banorja më e re e Kukësit, ja ku do qëndrojë këngëtarja

Wed Sep 23 , 2020
Këngëtarja e njohur Fjolla Morina doli një ditë më parë para gjykatës së ku u njoh me masën e sigurisë. Gjykata e Kukësit dha masën e sigurisë ‘arrest shtëpie’ për Morinën ndërsa u hodhën poshtë zërat se ajo kishte qenë shtatzënë. Avokatja deklaroi se ‘Fjolla Morina u dërgua dy herë […]