• Sun. Jun 23rd, 2024

Aksident në hyrje të Rrugës së Kombit

Një aksident i rëndë ka ndodhur në rrugën e Kombi mëngjesin e sotëm.

Mësohet se aksidenti ka ndodhur pranë kryqëzimit të Burrelit, ku një autobot është përplasur me një makinë.

Sipas burimeve në vendin e ngjarjes raportohet për të plagosur.

Si pasojë e përplasjes së fortë, makina ka përfunduar disa metra jashtë rruge.

Ndërkohë policia dhe grupi hetimor po punon për zbardhjen e plotë të rrethanave të këtij aksidenti.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *