Aksident në Prizren, një grua plagoset, shoferi ikën

Një femër në Prizren e pësoi keq dje nga një person me veturë, i cili e goditi atë.

Për më tepër, Policia me anë të raportit 24 orësh, ka bërë të ditur se i dyshuari është larguar nga vendi i ngjarjes.

Si rrjedhojë e rastit, viktima ka marrë edhe lëndime trupore, për shkak të të cilave është dërguar në Spitalin e Prizrenit.

Nuk raportohet për të arrestuar.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Next Post

Grabitje 90 mijë euroshe në Prizren

Fri Oct 30 , 2020
Një vjedhje e rëndë ka ndodhur dje rreth orës 18:00 në fshatin Krajkë të Komunës së Prizrenit. Në një shtëpi të këtij fshati, hajnat kanë vjedhur para dhe stoli ari në vlerë 90 mijë euro. Rastin e ka konfirmuar zëdhënësi i Policisë për Rajonin e Prizrenit, Shaban Osmanollaj. Osmanollaj ka […]