Arratiset nga banesa në Kukës, Fjolla Morina

Këngëtarja nga Kosova Fjolla Morina është arratisur nga banesa ku ndodhej në qytetin e Kukësit, pasi ishte arrestuar me armë pa leje në doganën e Morinit.

Lajmi konfirmohet nga burime të Policisë së Kukësit.

Burimet thanë se policia ka shkuar në shtëpinë ku ajo rrinte me qira, për ta kontrolluar, por nuk është gjetur aty.

Menjëherë është dhënë alarmi dhe është shpallur në kërkim.

Policia thotë se nuk ka informacione nëse ajo ndodhet në Kukës, apo ka ikur në Kosovë.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Next Post

Arratisja e Fjolla Morinës, policia e Kukësit: Po e ndjekim që ta kapim

Thu Jan 21 , 2021
Këngëtarja e njohur, Fjolla Morina ka thyer masën e sigurisë ‘Arrest në shtëpi’, të  caktuar nga Gjykata e Shkallës Parë Kukës. Ajo akuzohet për veprën penale ‘Largimi i të burgosurit nga vendi i qëndrimit’, ndërsa më parë është arrestuar pasi u kap në pikën doganore të Morinës me armë zjarri. […]