Policia ka arrestuar në pikën kufitare të Morinit shoferin e një mjeti dhe dy pasagjerët, pasi gjatë kontrollit në makinë janë gjetur dhe sekuestruar një armë zjarri pistoletë dhe 17 fishekë luftarak. Burimet nga policia bëjnë me dije se gjatë kontrollit të kryer në vijën e dytë, në kroskotin e […]

Drejtuesi Politik i PD-së në qarkun e Kukësit, Flamur Hoxha është prezantuar para demokratëve bicjanë. Të pranishëm në këtë takim kanë qenë edhe personazhe të njohur të zonës. Kandidati më i votuar në zgjedhjet e brendshme të PD-së në Kukës, Admir Sinamati ishte i pranishëm në këtë takim dhe ka […]