Bashkia e Kukësit me nënkryetar të ri

Bashkia e Kukësit do të ketë një nënkryetar të ri.

Emërimi është bërë nga Safet Gjici, ditën e sotme.

Granit Gjana që deri më tani mbante detyrën e Shefit të Kabinetit të Gjicit, do të jetë nënkryetari i ri.

Gjana ka shkruar në Facebook, pas emërimit:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Next Post

Për Eduartin, Silvanën, Anastasinë dhe Evën e vogël 9 vjeçare-Shkruan Shpëtim Hereni

Sat Jun 26 , 2021
Faleni këtë vend që nuk ju mbrojti dot! Unë mund ta imagjinoj gëzimin e dy vajzave të vogla që sot vdiqën në mënyrën më të llahtarshme të mundshme në rrugën e Vlorës. Pas më shumë si një viti pandemi, të mbyllur mes stresit dhe frikës për jetën, me dy prindër […]