BMW X-5 del përplaset me trasenë në rrugën Kukës-Morin

Një aksident i rëndë ka ndodhur gjatë mesditës në aksin Kukës-Morinë.

Një automjet BMW X5, ku udhëtonin tre shtetas në drejtim të Kosovës, ka dalë nga rruga, duke përfunduar jashtë trasesesë së rrugës.

Për fat të mirë nga ky aksident nuk ka persona të lënduar.

Shkak për aksidentin mendohet të jetë bërë lagështira në rrugë, por edhe kthesa e fortë e cila është bërë disa herë shkak për aksidente deri në humbje jete.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Next Post

Koronavirusi/ 9 raste në Kukës, 3 në Tropojë dhe 2 në Has

Thu Jan 7 , 2021
Vazhdon trendi i rasteve të pakta me koronavirus në Kukës. Ministria e Shëndetësisë raporton se sot në Kukës, Has dhe Tropojë janë vetëm 14 raste të reja. 9 prej tyre janë në Kukës, 3 në Tropojë dhe 2 raste në Has. Raportimi ditor i Ministrisë së Shëndetësisë: COVID19/ Ministria e […]