Covid i merr jetën mësuesit të njohur kuksian

Lajm i trishte!

Ndahet nga jeta mesuesi i njohur kuksian, Nehat Sokoli.

Ai humbi jeten pasi ishte infektuar me koronavirusin Covi 19.

Ngushellime familjes dhe te afermve te tij, per kete humbje te pazevendesueshme.

Ngushellime kolegeve.

Nehati prej dhjetëra vitesh ka dhënë mësim në shkolla të ndryshme në Kukës, duke nxjerrë në jetë breza të tërë të rinjsh.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Next Post

Rrëshqitje dherash te trau i Rrugës së Kombit, dëmtohen disa makina

Wed Dec 30 , 2020
Rrëshqitje dherash dhe gurësh janë regjistruar këtë të martë pranë traut, në Rrugën e Kombit. Nga rrëshqitja e gurëve janë dëmtuar disa automjete, por fatmirësisht pa pasur të lënduar. Rrëshqitje e dherave dhe gurëve ka ardhur  si pasojë e reshjeve të shumta të ditëve të fundit. Në vendin  ngjarjes menjëherë […]