Dy automjete janë përfshirë nga flaket e zjarrit në Rrugën e Kombit.

Policia dhe zjarrfikëset ndodhen në vendngjarje.

Nuk dihet ende shkaku djegies së makinave, por paraprakisht nuk raportohet për persona të lënduar vetëm dëme materiale.

Leave a Reply

Your email address will not be published.