‘Do e fitosh këtë betejë’, Safet Gjici reagon pas nisjes së Gegës në Turqi

Koronavirusi i ka prekur rëndë mushkëritë dhe trajneri i Kukësit.

Skënder Gega është detyruar të udhëtojë drejt Turqisë për një trajtim më të specializuar.

Pas lajmit i menjëhershëm ishte edhe reagimi i presidentit të nderit të klubit verilindor, Safet Gjicit i cili i ka uruar shërbim të shpejtë Gegës.

Reagimi i Gjicit:

Lajmi për rëndimin e gjendjes shëndetësore të trajnerit tonë Skënder Gega më shqetësoi në këto ditë të vështira të që po kalojmë.

Uroj, që sa më shpejt gjendja e tij të përmirësohet dhe ai të kthehet në ne drejtimin e ekipit tonë .

Jemi të gjithë me ty Skënder në këto momente të vështira.

Jam shumë i bindur që ti do ta fitosh këtë betejë.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Next Post

OFL u kërkon pasurinë 3 kuksianëve/ Ja emrat

Wed Nov 25 , 2020
Në kuadër të zbatimit të Ligjit Special për masat pasurore ndaj individëve të dënuar apo akuzuar për krim të organizuar apo krime të rënda, OFL i ka nisur kërkesat me shkrim për vetëdeklarimin e burimeve të pasurisë, shtetasve: Xhevahir Potja, banues në Kukës, i dënuar për veprën penale ‘Vjedhja me […]