E rende ne Has, vdes foshnja 3 muajshe

Nje ngjarje e rende ka ndodhur ne Krume te Hasit.

Nje foshnje 3 muajshe ka nderruar jete.

Policia Has/ Informacion paraprak

Më datë 14.12.2021, jemi njoftuar nga shtetasja G. P., 31 vjeçe, banuese në Krumë, se ka ndërruar jetë në banesë, foshnja e saj 3-muajshe.

Grupi hetimor ka kryer veprimet e para hetimore në vendngjarje dhe pritet ekspertiza mjeko-ligjore për përcaktimin e shkaqeve të humbjes së jetës.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *