Edhe sot asnjë rast me koronavirus në Kukës

Read Time:22 Second

Në raportin ditor të Ministrisë së Shëndetësisë për rastet me koronavirus, Kukësi ka munguar edhe sot.

Sipas të dhënave zyrtare në asnjë prej zonave, Kukës, Has dhe Tropojë sot nuk është raportuar asnjë rast i ri infektimi nga Covid-19.

Aktualisht janë dhjetëra raste aktive në Kukës, Has dhe Tropojë, ndërsa numri i viktimave në qarkun tonë ka shkuar në 5 persona, 3 prej të cilëve në Kukës, 1 në Has dhe 1 në Tropojë.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Previous post Ndahet nga jeta ish-sekretari i parë i Komitetit Ekzekutiv të Kukësit
Next post Ta kujtojmë me shpirt të pastër Havzi Nelën!-Nga Izet Duraku