Ekskluzive/ Klubi i Kukësit zgjedh trajnerin e ri, ai është …

Pasi largoi Orges Shehin, klubi i Kukësit nuk ka vonuar për të gjetur trajnerin e ri.

Burime për LumaPost, kanë bërë të ditur se menjëherë pas largimit të Shehit është nënshkruar kontrata e re.

Trajneri i ri i Kukësit do të jetë Skënder Gega.

Gega është trajneri që nxorri 1 vit më parë Partizanin kampion të Shqipërisë dhe më pas u largua nga klubi i kuq.

Gega mësohet se do të marrë drejtimin e klubit menjëherë, sepse pritet të nisë merkatoja për afrimet e reja.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Next Post

ZYRTARE/ Skënder Gega trajneri i ri i Kukësit

Thu Jul 30 , 2020
Para 1 ore Luma Post lajmëroi se Skënder Gega do të jetë trajneri i ri i Kukësit. Pak minuta më parë, klubi i Kukësit e ka zyrtarizuar trajnerin e ri. Njoftimi i Klubit të Kukësit: ZYRTARE! Klubi i Kukësit njofton se trajneri i ri i skuadrës, do të jetë Skënder […]