EKSKLUZIVE/ Surpriza në listën e kandidatëve të PD-së në Kukës. Ja emrat

Surpriza në listën e kandidatëve për deputetë të PD-së në Kukës.

Kreu i PD-së Lulzim Basha ka vendosur që të kandidojë më shumë se 3 kandidatë në listën e Kukësit.

Luma Post ka mësuar ekskluzivisht emrat e kandidatëve të PD-së në Qarkun e Kukësit, ku nuk do të jenë 3 kandidatë, por 6 të tillë.

Më poshtë lista e PD në Kukës:

1. Flamur Hoxha

2. Isuf Çelaj

3. Shyrete Koka

4. Admir Sinamati

5. Demush Kastrati

6. Vjollca Vata-Omuri

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Next Post

Mjerim dhe braktisje në Kukës/ Hoxha: Me PD, qeveria në krah të familjeve të pamundura

Tue Mar 9 , 2021
Drejtuesi politik për qarkun e Kukësit, Flamur Hoxha, siguroi familjet në varfëri se me qeverisjen e vendit nga PD jeta e tyre do të përmirësohet dhe do të kenë shtetin në krah. Gjatë një vizite në familjen e Servetes, e cila nuk ka mundësi ekonomike të sigurojë një jetë normale, […]