EMRAT/ Nga Skrapari dhe Shkodra, Nisma Thurje prezanton kandidatët e Kukësit

Edhe Nisma Thurje ka prezantuar kandidatët për deputetë në qarkun e Kukësit.

Siç bëhet e ditur nga KQZ-ja, Nisma Thurje ka vendosur që në Kukës të fusë në fushatë 6 kandidatë.

Lista e kandidatëve:

  1. Arbër Ndreu-Kukës
  2. Era Buçpapaj-Tiranë
  3. Erisa Brahaj-Shkodër
  4. Erjan Guxha-Tiranë
  5. Rrahim Jata-Bushtricë
  6. Olta Caka-Skrapar

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Next Post

Dr. Admir Sinamati i bashkohet listës së kandidatëve të PD në Kukës

Mon Mar 8 , 2021
Nga Admir Sinamati Miq të nderuar! Kërkesës së bashkvendasve të mi demokratë, socialistë të ndershëm, njerëz apartiakë, intelektualë apo qytetarë te zakonshëm, punonjës administrate apo të papunë, të rinjve apo pensionistëve; për përfshirje aktive në fushatën e 25 Prillit iu përgjigja me PO! Vendosa t’i bashkohem me kënaqësi dhe me […]