EMRAT/ Zbulohen 3 kandidatët e LSI-së në Kukës

Janë zbardhur emrat e kandidatëve të LSI-së në Kukës.

Më herët u diskutua se PD dhe LSI do të dilnin me listë të përbashkët në Kukës, duket se rrugës ka ndryshuar qëndrimi.

Në Kukës, LSI ka dalë me 3 kandidatë:

  1. Erblin Bulica
  2. Fiqerete Çelaj
  3. Arbër Arifaj

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Next Post

EMRAT zyrtarë/ Këta janë 3 kandidatët e Ramës në Kukës

Mon Mar 8 , 2021
Edhe pak orë na ndajnë nga përfundimi i afatit për dorëzimin e listave për kandidatët për deputet. Pas zyrtarizimit të listës së LSI-së, edhe PS e ka gati listën për deputetë në Kukës. Lista e kandidatëve të PS: Gerta Duraku Petrit Malaj Halim Dauti admin See author's posts