EMRAT zyrtarë/ Këta janë 3 kandidatët e Ramës në Kukës

Edhe pak orë na ndajnë nga përfundimi i afatit për dorëzimin e listave për kandidatët për deputet.

Pas zyrtarizimit të listës së LSI-së, edhe PS e ka gati listën për deputetë në Kukës.

Lista e kandidatëve të PS:

  1. Gerta Duraku
  2. Petrit Malaj
  3. Halim Dauti

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Next Post

EMRAT/ Nga Skrapari dhe Shkodra, Nisma Thurje prezanton kandidatët e Kukësit

Mon Mar 8 , 2021
Edhe Nisma Thurje ka prezantuar kandidatët për deputetë në qarkun e Kukësit. Siç bëhet e ditur nga KQZ-ja, Nisma Thurje ka vendosur që në Kukës të fusë në fushatë 6 kandidatë. Lista e kandidatëve: Arbër Ndreu-Kukës Era Buçpapaj-Tiranë Erisa Brahaj-Shkodër Erjan Guxha-Tiranë Rrahim Jata-Bushtricë Olta Caka-Skrapar admin See author's posts