Fjolla Morina nuk është shtatzënë, gënjeu në Policinë e Kukësit

Këngëtarja Fjolla Morina gënjeu për t’i shpëtuar burgut, duke thënë se ishte shtatzënë.

Por pas një rikontrolli që iu bë në maternitetin e Kukësit, Morina ka rezultuar se nuk ishte shtatzënë.

Këngëtarja doli sot para gjykatës së Kukësit për të marrë masën e sigurisë për veprën penale ‘Trafikimi i armëve dhe i municionit.

Sipas Prokurorisë pavarësisht se ajo pretendonte se ishte dy muajsh shtatzënë  një eko nuk mjaftonte por duhej që të dëshmonte dhe një gjinekolog nëse është shtatzënë apo jo.

Me sa duket sajimi i alibisë së shtatëzanisë për të siguruar masën e ‘Arrestit në Shtëpi’, duket se nuk ka funksionuar për këngëtaren pasi të dhënat mjekësore e kanë nxjerrë zbuluar.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Next Post

Ndahet nga jeta intelektuali i njohur kuksian

Tue Sep 22 , 2020
Intelektuali i njohur kuksian, Naim Pacara është ndarë nga jeta. Lajmin e ma dhënë miku i tij, Vexji Halili. Vexhi Halili shkruan: Miqtë e mi, një lajm i keq më tronditi sot për ndarjen nga jeta, të një prej miqve të mi intektual të Kukësit. Naim Pacara, një nder intelektualet […]