Sot në orën 20:00 më “Air Albania” do të luhet sfida mes Kukësit dhe Slavias së Sofias, e vlefshme për raundin e parë eliminator të Europa Leagues.

Verilindorët e drejtuar nga trajneri Skënder Gega, do të tentojnë kualifikimin përballë skuadrës bullgare.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *