FOTO/ 600 thasë me plehra largohen nga Valbona

Valbona u Pastrua!

Plot 3 kamionë, mbi 600 thasë me plehra dhe një segment prej afër 8 kilometrash është pastruar ditët e fundit.

Vullnetarë nga Kosova dhe Shqipëria janë bërë bashkë duke ndëmarrë një nga aksionet më të mëdha për të pastruar Valbonën.

Tani kush shkon në perlën e veriut gjen një vend të pastër.

Dhe një apel për të gjithë vizitorët: Plehrat hidhini në vendin e përcaktuar!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Next Post

I aktivizuar me shumë skuadra/ Kukësit i bashkohet një sulmues nga Tetova

Fri Oct 2 , 2020
Një tjetër futbollist ka nënshkruar me skuadrën e Kukësit. Bëhet fjalë për shqiptarin nga Tetova, Agim Ibrahimi i aktivizuar me shumë skuadra në Europë. Ai ka nënshkruar kontratën ditën e sotme. Njoftimi i Klubit të Kukësit: NOW IT’S OFFICIAL!!! Agim Ibraimi është zyrtarisht futbollist i Kukësit! Futboll Klub Kukësi ka […]