Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Next Post

Grabitet kasaforta e një lokali në Kukës

Fri Oct 30 , 2020
Kasaforta e një lokali në Kukës është vjedhur gjatë së kaluar, ku autorët kanë arritur të marrin një sasi të konsiderueshme parash. Policia ka arritur të arrestojë dy autorët e dyshuar të vjedhjes, që janë dy vëllezërit R. H., 30 vjeç, dhe E. H., 21 vjeç. Gjatë kontrollit në banesë, […]