FOTO/ Fotografi Zylfi Tola shpallet ‘Qytetar nderi i Kukesi’

Fotografi i njohur kuksian Zylfi Tola shpallet ‘Qytetar Nderi i Bashkisë Kukës’!

👉Me motivacionin “ Për kontributin e shquar për pasqyrimin e aktiviteteve mediatike, artistike, kulturore, organizimin dhe promovimin e veprimtarive të ndryshme sportive si dhe për zhvillimin e arsimit në rrethin e Kukësit”.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Next Post

Kukësi bën goditjen e dytë në merkato, prezanton një sulmues

Sun Jun 20 , 2021
Klejdi Daci është zyrtarisht pjesë e Kukësit. Sulmuesi 22-vjeçar, i cili sezonin e fundit ishte pjesë e Kastriotit, i është bashkuar skuadrës verilindore, duke firmosur për 2 sezone. Më herët kuksianët kanë prezantuar edhe Ardit Hilën, teksa kjo është goditja e dytë në këtë merkato verore. Lajmi është konfirmuar nga […]