• Sun. May 26th, 2024

FOTO/ Kukësi gati për sfidën e Europa League ndaj Slavia Sofias

Ekipi i Kukësit ka mbyllur sot përgatitjet për ndeshjen e së enjtes ndaj Slavia Sofias!

Skuadra që prej ditësh ndodhet në Elbasan ky po qëndron i grumbulluar në pritje të ndeshjes, sot ka zhvilluar stërvitjen e fundit në stadiumin ‘Elbasan Arena’.

Ekipi sot ka qenë i plotë nën urdhërat e trajnerit Gega dhe besimi e optimizmi në skuadër për një fitore në turin e parë, është i madh!

Urime e suksese skuadrës së Kukësit në ndeshjen e së enjtes në Europa League.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *