FOTO/ Kukësi gati për sfidën e Europa League ndaj Slavia Sofias

Ekipi i Kukësit ka mbyllur sot përgatitjet për ndeshjen e së enjtes ndaj Slavia Sofias!

Skuadra që prej ditësh ndodhet në Elbasan ky po qëndron i grumbulluar në pritje të ndeshjes, sot ka zhvilluar stërvitjen e fundit në stadiumin ‘Elbasan Arena’.

Ekipi sot ka qenë i plotë nën urdhërat e trajnerit Gega dhe besimi e optimizmi në skuadër për një fitore në turin e parë, është i madh!

Urime e suksese skuadrës së Kukësit në ndeshjen e së enjtes në Europa League.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Next Post

Ndeshja me Slavian, Gega: Me pak fat, gjërat do të shkojnë shumë mirë

Thu Aug 27 , 2020
Trajneri Skënder Gega ka folur sot para mediave në prag të ndeshjes ndaj Slavia Sofias! Trajneri ynë, u shpreh besimplotë se ekipi do të zhvillojë një ndeshje të mirë por duke respektuar rivalin. “Është e vërtetë që është ndeshja e parë në pankinën e Kukësit, e kam pritur me entuziazëm. […]