• Thu. Jun 13th, 2024

FOTO/ Kukësi i jep 2 lojtarë ‘borxh’, Teutës

Jan 26, 2022

Klubi i Kukesit i ka dhene Teutes dy lojtare ‘borxh’.

Njoftimi i Klubit te Kukesit:

Futboll Klub Kukësi njofton se futbollistët Klejdi Daci dhe Ergys Peposhi do të jenë pjesë e klubit të Teutës deri në fund të sezonit.

Klubi ynë ka arritur marrëveshjen me klubin e Teutës për huazimin e dy futbollistëve për pjesën e mbetur të sezonit.

Daci u bashkua me ekipin tonë në merkaton e verës dhe ka shënuar 1 gola teksa ka dhënë edhe një asist, teksa Peposhi u bashkua me skuadrën sezonin e shkuar pas paraqitjeve të mira me Kukësin U21.

Klubi i Kukësit i uron suksese dy futbollistëve.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *