FOTO/ Kukësi kthen ndeshjen dhe kualifikohet në Kupë

Kanë përfunduar ndeshjet në Kupën e Shqipërisë.

Në sy bie fitorja e Kukësit me përmbysje 2-1 ndaj Besës dhe në këtë mënyrë verilindorët janë kualifikuar në raundin tjetër.

Pjesa e parë është mbyllur në favor të Besës, por gjatë pjesës së dytë Kukësi e ka kthyer rezultatin.

Limaj në minutën e 67 dhe Ibrahimi në minutën e 71 kanë shënuar për skuadrën tonë, duke e kthyer rezultatin në favor.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Next Post

Gega del pozitiv me Covid, reagon klubi i Kukësit

Thu Nov 12 , 2020
Trajneri i klubit të Kukësit, Skënder Gega ka dalë pozitiv me koronavirus. Komunikatë e klubit të Kukësit: Klubi i Kukësit njofton se trajneri Skënder Gega ka rezultuar pozitiv në tamponin e kryer për Covid 19! Trajneri Gega prej 4 ditësh ka ndjerë simptomat e para të virusit dhe ka munguar […]