FOTO/ Kukësi me fanella të reja, njëri model është ngjyrë mavi

Klubi i Kukësit ka bërë të ditur se ka nisur bashkëpunimin me sponsorin e ri teknik “Joma” dhe nga ky sezon, ekipi ynë të vishet nga kjo kompani.

Klubi ka bërë publike edhe modelet e fanellave ku bie në sy njëra prej tyre që është ngjyrë lejla, ose mavi.

Njoftimi i klubit të Kukësit:

Sponsor i ri teknik!

Futboll Klub Kukësi njofton se ka nisur bashkëpunimin me sponsorin e ri teknik “Joma” dhe nga ky sezon, ekipi ynë të vishet nga kjo kompani.

Imazhi i klubit dhe skuadrës është një nga elementët më të rëndësishëm për ne, prandaj klubi po punon fort për të sjellë risi dhe surpriza për tifozët. Shihemi së shpejti!

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Next Post

Shqiptarët e Kosovës dynden në Shqipëri, radhë e gjatë në Morin

Sat Aug 22 , 2020
Fundjava dhe sezoni që po shkon drejt fundit ka bërë që në kufi të shtohet numri i qytetarëve nga Kosova ndërkohë që këta të fundit duket se nuk i tremben shifrave në rritje të COVID-19 në vendin tonë. Që në orët e para të mëngjesit, të kësaj të premte ka […]