FOTO/ Kukësi në Korçë veç për turizëm

Duket se skuadra e Kukësit nuk ka ndonjë mision fitoreje në Korçë.

Kjo pasi edhe skuadra është relaksuar në Pogradec dhe në vend që të merren me ndjeshjen, kanë shëtitur natyrën piktoreske.

Ja çfarë shkruan faqja e skuadrës së Kukësit në Facebook:

Diten e djeshme, ekipi ka qendruar ne hotel ne qytetin e Pogradecit, teksa paraditen e sotme e ka shfrytezuar per te vizituar piken turistike te Drilonit.

Futbollistet se bashku me stafin, kane kaluar disa ore te lira, teksa me vone do te nisen ne drejtim te Korces ku do te luhet ndeshja e javes se 35 kunder Skenderbeut.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Next Post

Siç pritej, Kukësi del i humbur nga stadiumi i Korçës

Fri May 21 , 2021
Ashtu siç edhe pritej, Kukësi ka dalë i humbur nga stadiumi i Korçës. Që skuadra e Kukësit kishte shkuar veç për turizëm kjo u kuptua që në nisje, pasi skuadra nuk ishte përgatitur për të fituar. Për kronikën e ndeshjes, më poshtë shënimi i faqes zyrtare të skuadrës së Kukësit: […]