FOTO/ Kukësi në zi, ja kush janë dy të rinjtë që vdiqën në aksident

Kukësi është në zi pas aksidentit tragjik të ndodhur pasditen e sotme, ku një makinë tip ‘Golf’, është përplasur me ndarëset e Rrugës së Kombit në afërsi të Kolshit, e ku kanë humbur jetën tragjikisht 2 të rinj.

Në vendin e aksidentit ka humbur jetën Shpëtim Manaj, ndërsa në Spitalin e Traumës në Tiranë më pas ka ndërruar jetë dhe Klisman Uka, 27 vjeç.

Nga ky aksident ka shpëtuar drejtuesi i automjetit që ndodhet jashtë rrezikut për jetën.

Luma Post ngushëllon familjet për humbjen e parakohshme të të dashurve të tyre.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Next Post

Kukësi nis stërvitjen, ekipit i bashkohen edhe blerjet e reja

Wed Aug 12 , 2020
Ekipi i Kukësit ka nisur përgatitjet në Tropojë në stadiumin e qytetit Bajram Curri. Skuadra ka kryer dy stërvitje, teksa favorizohen edhe nga moti i mirë dhe klima e përshtatshme për të kryer këtë fazë. Ekipi ka qenë i plotë nën drejtimin e trajnerit Skënder Gega, ku stërvitjen e ka […]