FOTO/ Ky është i riu Meriman Gashi i cili vdiq sot në aeroportin e Kukësit

Ky është i riu Meriman Gashi, vetëm 35 vjeç nga fshati Nangë, Bicaj, që humbi jetën mesditën e sotme në gjatë punimeve në aeroportin e Kukësit.

Deri më tani thuhet se e ka goditur eskavatori gjatë punës, ndërsa policia ende nuk ka dhënë asnjë lloj informacioni në lidhje me këtë ngjarje të rëndë.

Mësohet se Meriman gashi kishte nisur punë ditën e djeshme në aeroport!

Sot gjatë pushimit, një nga eskavatorët e ka goditur duke i marrë jetën në mënyrë tragjike.

Ngushëllime familjes, miqve dhe shokëve për këtë humbje tragjike dhe të parakohshme.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Next Post

Vdekja e Meriman Gashit tek aeroporti, PD: Dyshime se po manipulohet shkaku i vdekjes

Thu Feb 25 , 2021
Partia Demokratike dega Kukës ka akuzuar policinë dhe strukturat shtetërore se po përpiqen të manipulojnë shkaqet e vdekjes së 35-vjeçarit Meriman Gashi që vdiq mesditën e sotme në aeroportin e Kukësit. Në një reagim në faqen e Facebook, PD shkruan se familjarët kërkojnë drejtësi. Reagimi i plotë i PD-së së […]