Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Next Post

Nis vaksinimi i policëve në Kukës

Sat Apr 3 , 2021
Paralelisht me Tiranën, ka nisur vaksinimi i efektivëve të policisë edhe në Kukës. Por të parët që kanë shkuar për tu vaksinuar, kanë qenë policët e Bashkisë së Kukësit. Ditën e sotme pritet të marrin vaksinën e COVID-19 165 efektivë të komisariatit Kukës dhe 22 efektivë të policisë bashkisë. Në […]