Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Next Post

Kukësi gati për Europa League, e konfirmon edhe testi anti-Covid

Wed Aug 26 , 2020
Kukësi është gati për të nisur sfidën e tij në eliminatorët e Europa League dhe këtë e konfirmuan edhe testet anti-Covid që iu nënshtruan të gjithë lojtarët dhe stafi i ekipit verilindor. Faqja zyrtare e nënkampionëve të Shqipërisë njofton se janë marrë përgjigjet e testit të dytë që u zhvillua […]