Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Next Post

Vatra të reja me COVID në Kukës, sot 8 raste të reja

Fri Jul 10 , 2020
Kukësi vazhdon të jetë një vatër e nxehtë e koronavirusit. Në 24 orët e fundit janë shënuar 8 raste te reja me Covid në Kukës dhe nga  autoritetet shëndetësore klasifikohen si vatra të reja, pasi të infektuarit janë konstatuar në tre familje. Mësohet se 3 prej të 8 të infektuar […]