• Tue. Jun 18th, 2024

Gjendet një person i vdekur në Prizren

Një person është gjetur i shtrirë në rrugë pa shenja jete në Prizren.

Rasti ka ndodhur të mërkurën në 18:35.

Nga raporti 24 orësh i policisë bëhet e ditur se njësitë policore dhe njësiti mjekësor kanë dalë në vendin e ngjarjes dhe këta të fundit kanë konstatuar që viktima ishte i vdekur.

Me urdhër të prokurorit trupi i pajetë është dërguar në IML për Obduksion./PrizrenPress

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *