Gjykata e Kukësit liron dy shokët e Fjolla Morinës

Gjykata e Kukësit ka ndryshuar masën e sigurisë për dy personat e kapur pak ditë më parë në Doganën e Morinës, së bashku me këngëtaren Fjolla Morina, pasi në makinë iu gjetën armë zjarri.

Mësohet se gjykata ka liruar nga qelia biznesmenin Fisnik Syla dhe shoferin e këngëtares Fitim Muji, duke caktuar masën e detyrimit të paraqitjes.

Prokuroria kishte kërkuar për ta ‘arrest me burg’, por gjykata i ka liruar për mungesë provash. Ndërkohë, këngëtarja Fjolla Morina ndodhet në ‘arrest shtëpie’.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Next Post

Talenti kuksian nënshkruan për 3 vite me Kukësin

Tue Oct 6 , 2020
Kukësi ka nisur që tani të mendojë për rinovimet e kontratave dhe sot është zyrtarizuar marrëveshja e re me mesfushorin Fluturim Domi. Në miqësoret e deritanishme ai ka luajtur disa ndeshje si titullar dhe në klub e kanë në plane për të ardhmen. Jo vetëm kaq, por kanë edhe pritshmëri. […]