Gjykata e Kukësit liron dy shokët e Fjolla Morinës

Read Time:24 Second

Gjykata e Kukësit ka ndryshuar masën e sigurisë për dy personat e kapur pak ditë më parë në Doganën e Morinës, së bashku me këngëtaren Fjolla Morina, pasi në makinë iu gjetën armë zjarri.

Mësohet se gjykata ka liruar nga qelia biznesmenin Fisnik Syla dhe shoferin e këngëtares Fitim Muji, duke caktuar masën e detyrimit të paraqitjes.

Prokuroria kishte kërkuar për ta ‘arrest me burg’, por gjykata i ka liruar për mungesë provash. Ndërkohë, këngëtarja Fjolla Morina ndodhet në ‘arrest shtëpie’.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Previous post Të shtëna me armë në Tropojë, plagoset rëndë 35-vjeçari
Next post Talenti kuksian nënshkruan për 3 vite me Kukësin