Gruaja nga Kukësi humb jetën nga koronavirusi

Read Time:28 Second

Një grua nga Kukësi ka humbur jetën si shkak i koronavirusit.

Lajmi është bërë i ditur nga ministria e Shëndetësisë.

Në konferencën e sotme është bërë e ditur se, ka humbur jetën një grua 66-vjeçare.

‘Ju informojmë se në 24 orët e fundit, me gjithë përpjekjet e mjekëve, e kanë humbur betejën me COVID19 një 66-vjeçare nga Kukësi, një 69-vjeçar nga Kurbini, një 70-vjeçar nga Elbasani dhe një 72-vjeçar nga Tirana.

Ministria e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale u shpreh ngushëllimet familjarëve’, bëri të ditur ministria e Shëndetësisë.

 

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Previous post Kukësi luan sonte për historinë
Next post Siç pritej/ Rikthehet koronavirusi në Kukës, ja sa raste janë sot