Hallaçi mesazh tifozëve kuksianë

Nga Rahman Hallaçi

Dëshiroj të ndaj një mesazh të shkurtër me tifozët kuksianë. E di që këto nuk janë rezultatet për të cilat kemi punuar të gjithë së bashku ndaj jam i zhgënjyer po aq sa jeni dhe ju, si kuksian, ish-kapiten dhe aktualisht trajner i Kukësit.

Dhimbjen po e ndiejmë njësoj si ju, për këtë ju garantoj. Skuadrën e kam marrë dy herë në gjendje të rënduar psikologjike, ky është fakt. Herën e parë ia dola dhe nuk do të dorëzohem as herën e dytë.

Bashkë me stafin teknik, me drejtuesit, me lojtarët dhe mbi të gjitha me ju tifozët kuksian, të bashkuar më shumë se kurrë, në këtë moment të vështirë do ta kalojmë dhe këtë moment krize që mund t’i ndodhe çdo skuadre.

E kisha për detyre dhe e ndieja në shpirt e zemër këtë mesazh ta ndaja me ju tifozët e Kukësit. Edhe një herë tjetër, ndjesë për rezultatet negative.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Next Post

Koronavirusi i merr jetën një qytetari nga Hasi

Sun Jan 10 , 2021
Një lajm i keq ka ardhur ditën e sotme nga spitali Covid-2. Një qytetar nga Hasi i cili ishte i shtruar aty me koronavirus ka humbur jetën. Lajmin e ka bërë të ditur ministria e Shëndetësisë në buletinin e ditës së sotme. Buletini i ditës së sotme nga Ministria e […]