• Sun. May 26th, 2024

Hoxha: Do mbështes Sinamatin pasi është kandidat i PD. Kukësit, Hasit dhe Tropojës duhet ti kthejmë pushtetin e braktisur në 2019

Deputeti Flamur Hoxha ka bërë thirrje për të votuar doktor Admir Sinamatin në garën për Bashkinë e Kukësit.

Duke folur në Euroneës Albania, Hoxha është shprehur se qytetarët kuksianë duhet të votojnë kandidatët e Partisë Demokratike.

Hoxha është shprehur se PS është aksidentalisht në krye të bashkive të Kukësit, Hasit dhe Tropojës, pas braktisjes së garës nga Basha në vitin 2019.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *