Ikën sulmuesi i Kukësit

Një tjetër lojtar është larguar nga Kukësi.

KOMUNIKATË E KLUBIT!

Futboll Klub Kukësi njofton se sulmuesi Kristal Abazaj nuk është më pjesë e skuadrës sonë. Klubi i Kukësit e falënderon Abazajn për kontributin e dhënë me skuadrën tonë dhe i uron suksese në të ardhmen.

Abazaj erdhi në formë huazimi nga klubi belg i Anderlechtit dhe me fanellën e Kukësit shënoi 10 gola dhe iu besuar një rol i rëndësishëm në skuadër. Faleminderit Kristal!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Next Post

Sot asnjë rast me koronavirus në Kukës

Sat Aug 8 , 2020
Ditën e sotme nuk ka pasur asnjë rast me koronavirus në Kukës. Nga raportimi i përditshëm i Ministrisë së Shëndetësisë, nuk ka pasur asnjë rast në Kukës dhe në Has. Mësohet se 2 raste janë raportuar në Tropojë. Deri më tani në Kukës, janë më shumë se 100 persona të […]