• Tue. May 21st, 2024

Ish- kapiteni legjendar i Kukësit feston 38 vjetorin

Ish- kapiteni legjendar dhe trajneri i Kukësit U21, Rraman Hallaçi feston sot ditëlindjen e tij të 38.

Luma Post i uron Hallaçit edhe shumë vite të lumtura dhe me suksese e shëndet.

Gëzuar ditëlindjen Kapiten

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *