Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Next Post

Vdes nga Covid tropojani, rekord rastesh në këtë qytet

Sun Oct 11 , 2020
Ndërsa në Kukës dhe Has ditën e sotme nuk është raportuar për raste të reja me koronavirusin Covid-19, ndryshe ka ndodhur në Tropojë. Sipas ministrisë së Shëndetësisë, bëhet fjalë për 6 raste të reja të shënuara në Tropojë në 24 orët e fundit. Fatkeqësisht një nga viktimat e raportuar sot […]