• Sat. Jun 22nd, 2024

Këngëtarja nga Kukësi, Baby G tërheq vëmendjen me këto foto

Këngëtarja e njohur shqiptare, Baby G në çdo paraqitje publike shfaqet provokuese.

Këngëtarja nga Kukësi që karrierën e zhvillon në Kosovë krahas projekteve të saj, shpesh merr vëmendje me paraqitjet skenike e pozat seksi që merr, shkruan Indeksonline.

Baby G në foton e fundit ka treguar të pasmet e saj bombastike, derisa ka pozuar me një palë çizme lekurë e zezë dhe veshje provokative.

Ajo si gjithmonë duket tërheqëse.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *