Koronavirusi/ 1 rast në Has dhe 4 në Tropojë

Read Time:25 Second

Raste të reja me koronavirus edhe në Has dhe Tropojë.

Nga të dhënat e sotme, mësohet se një rast i ri është evidentuar ditët e fundit në Has.

Bëhet fjalë për një 60 vjeçar i cili është vetëkatantinuar në banesën e tij. Nuk dihet se ku e si është infektuar ai.

Ndërkaq, në Tropojë nuk ka vatra të reja, por mbeten 2 vatra aktive të zbuluara një ditë më parë.

Këtu janë 4 persona të infektuar.

Edhe këta janë karantinuar në banesat e tyre.

 

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Previous post Edhe 3 raste me Covid në Kukës/ Po dështon gjurmimi i kontakteve
Next post Kodi zgjedhor, komploti më i rrezikshëm ndaj Shqipërisë-Nga Sulejman Dida