Koronavirusi/ 4 raste të reja në Kukës dhe 4 në Tropojë

Vazhdon të rritet numri i personave të infektuar me koronavirus Covid-19 në qarkun e Kukësit.

Sipas të dhënave zyrtare nga ministria e Shëndetësisë, ditën e djeshme janë evidentuar 4 raste të reja me koronavirus në Kukës.

Personat mësohet se janë karantinuar në banesat e tyre.

Ndërkaq sot janë evidentuar 4 raste të reja në Tropojë. Edhe këta janë duke u trajtuar në banesat e tyre.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Next Post

NJOFTIM/ Shitet lap top MacBook Pro 15''

Sun Jul 26 , 2020
Shitet një laptop shumë pak i përdorur i ardhur nga Anglia. MacBook Pro 15” Viti 2018 3 muaj i perdorur I sapo ardhur nga Anglia Kush eshte i interesuar te kontaktoje ne Inbox ne https://www.facebook.com/lajmengakukesi/     admin See author's posts