Kukës/ Shoferi del nga rruga me makinë, gjen vdekjen i riu

Read Time:26 Second

Një 37-vjeçar me banim në fshatin Arrën të Kukësit ka humbur drejtimin e kamionçinës duke dalë nga rruga dhe për pasojë gjeti vdekjen.

Njoftimi i Policisë së Kukësit:

Rreth orës 16:50, njoftohemi se në fshatin Arrën, shtetasi D. D., 37 vjeç, banues në fshatin Arrën, duke drejtuar automjeti tip “Kamionçinë”, ka humbur kontrollin e automjetin dhe ka dal nga rruga, dhe si pasojë ka gjetur vdekjen.

Në vendngjarje kanë shkuar shërbimet e policisë, grupi hetimor po kryen veprimet e mëtejshme për përcaktimin e shkaqeve të aksidentit.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Previous post VIDEO/ Gripi sezonal dhe Covid, shqetësime të vjeshtës, flet mjeku Elezi
Next post Arrestohet në doganë i kërkuari për trafik droge