• Sun. May 26th, 2024

Kukës/ Shoferi del nga rruga me makinë, gjen vdekjen i riu

Një 37-vjeçar me banim në fshatin Arrën të Kukësit ka humbur drejtimin e kamionçinës duke dalë nga rruga dhe për pasojë gjeti vdekjen.

Njoftimi i Policisë së Kukësit:

Rreth orës 16:50, njoftohemi se në fshatin Arrën, shtetasi D. D., 37 vjeç, banues në fshatin Arrën, duke drejtuar automjeti tip “Kamionçinë”, ka humbur kontrollin e automjetin dhe ka dal nga rruga, dhe si pasojë ka gjetur vdekjen.

Në vendngjarje kanë shkuar shërbimet e policisë, grupi hetimor po kryen veprimet e mëtejshme për përcaktimin e shkaqeve të aksidentit.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *