• Mon. May 27th, 2024

Kukësi e ndryshon sërish trajnerin, ja kush e zëvendëson Dobin

Nuk ka zgjatur shumë aventura e Enkeleid Dobit në skuadrën e Kukësit.

Klubi verilindor njofton se Dobi ka mbyllur bashkëpunimin, duke dhënë dorëheqjen pas ndeshjes me Teutën.

Trajneri i ri do të jetë, kuksiani Rrahman Hallaçi.

Njoftimi i klubit të Kukësit:
FK Kukësi njofton se Enkeleid Dobi nuk është më trajner i ekipit tonë. Dobi ka paraqitur dorëheqjen pas humbjes ndaj Teutës, duke e mbyllur bashkëpunimin me ekipin tonë.

Trajneri i Kukësit për ndeshjet në vijim do të jetë Rraman Hallaçi. Klubi i Kukësit falënderon Dobin për kontributin e dhënë dhe i uron suksese në karrierën e tij.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *