Kukesi eleminohet nga Kupa

FT/ Teuta 1-0 Kukësi

Është mbyllur ndeshja në stadiumin “Niko Dovana” mes Teutës dhe Kukësit me rezultatin 1-0 për vendasit. Një gol i shënuar nga Teuta në pjesën e parë ka mjaftuar për këtë ndeshje.

Nga ana tjetër ekipi i Kukesit nuk ka mundur të barazojë pavarësisht mundësive që kishte. Në këtë mënyrë Kukesi eliminohet nga Kupa e Shqipërisë.

Ndeshja e radhës për skuadrën tonë do të jetë të dielën në stadiumin “Adush Muca” ku perballe do te jete Bylisi per Kategorine Superiore.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Next Post

Ndahet nga jeta ish-drejtuesi lokal, Dilaman Nela

Wed Mar 17 , 2021
Me hidhërim të thellë mësuam për ndarjen e parakohëshme nga jeta te mikut, bashkëpunëtorit njeriu me vlera dhe të përkushtuar Dilaman Nelës, një nga aktivistët dhe pushtetarët e shquar të Partisë Demokratike. Dilaman Nela lindi më 3 Maj 1967 në fshatin Kollovoz të rrethit të Kukësit. Pas arsimit bazë në […]